top of page
P1054494.jpg
PRALINKY WHITE.png

... plníme přání skrze čokoládové potěšení.

A co je vlastně ten příběh našich pralinek?

Nejsou to produkty samotné, ale tajná ingredience, kterou jsou naši kolegové a jejich jedinečná ruční práce. Jsou to především jejich životní příběhy, které mnohdy nejsou jednoduché. Jsou to příběhy, které jsou silné a jedinečné. I přes těžké životní zkoušky však našli smysl a nový směr, který jim dalo zaměstnání v sociálním podniku. Jsou to naši mistři, kteří jsou právem na odvedenou práci hrdí a my s nimi. 

LOGA SUPPORT.gif
P1054549.jpg
P1054551.jpg

KONTAKTUJTE NÁS

A my pro Vás vyrobíme jedinečné čokoládové potěšení. 

V NAŠÍ PRODEJNĚ

zakoupíte Pralinky s příběhem zabalené s láskou do originálních krabiček...

PŘÍBĚH PRALINEK

Pralinky s příběhem? To jsou pralinky, které ručně vyrábíme, plníme, zdobíme i balíme.

 

Čokoládové potěšení pro všechny mlsouny vyrábíme z poctivé čokolády ve variantách hořké, mléčné, bílé a ruby. Vybrat si můžete z mnoha druhů náplní. Vyrábíme také další čokoládový sortiment jako jsou čokolády, které zdobíme lyofilizovaným ovocem nebo oříšky. Dále jsou k dostání čokoládová lízátka či velmi oblíbený špalek do horkého mléka. Naši nabídku náplní či zdobení neustále rozšiřujeme podle požadavků a přání našich zákazníků.

Všechny naše produkty balíme do atraktivních designových balíčků a krabiček. Naše klienty tak trochu rozmazlujeme a vymýšlíme pro ně neustále něco nového dle jejich specifických požadavků.

Doporučujeme naše pralinky použít jako netradiční reklamní předmět či dárek nejen proto, že jsou s příběhem, ale také proto, že jejich nákupem zákazník podpoří zaměstnávání lidí se specifickými potřebami. Pokud si u nás klient objedná zboží, přizpůsobíme obal tak, aby co nejvíce ladil se záměrem, pro který jsou pralinky určeny. 

 

Nevíte si rady s výběrem?

Stáhněte si naši nabídku nebo nás kontaktujte a my Vám zašleme kompletní sortiment. 

pralinky_celek.png
Anchor 1

Vyráběný sortiment 

Nenašli jste co jste hledali? Nezoufejte a ozvěte se Nám... 

P1054495.jpg

Jedinečné...

Každá je díky ruční výrobě jedinečná. Může být naplněna pistáciovou, karamelovou, nugátovou, lísko-oříškovo a dalšími náplněmi... Ochutnejte ...

_1062455.jpg

Tak čokoládová...

S obsahem čokolády minimálně 64% už lepší být nemůže. A ještě navíc do ní umíme přidat třeba brusinky, lískové oříšky, kokos nebo lyofilizované ovoce...

P1054554.jpg

Neodolatelné...

Zkušenosti našich zákazníků jsou tou nejlepší reklamou. " Lízátka od Vás v krabičce jsou těmi nejlepšími reklamními dárky, které naše firma kdy měla." 

Anchor 2

Galerie našich výrobků 

Každý z našich výrobků lze zabalit do krabičky nebo dekorativního balení. Stane se tak skvělým dárkem pro každého milovníka sladkostí.

Pralinky s příběhem, plníme přání skrze čokoládové potěšení.

bottom of page