top of page
P1054494.jpg
PRALINKY WHITE.png

A co je vlastně ten příběh, který naše pralinky prodává? Jsou to lidé, kteří nejen, že vyrábí pralinky srdcem, ale tím, že mohou pracovat, vracíme je zpět do života. Za každým z nich totiž stojí životní příběh, který si zaslouží pozornost. Jsou to naši mistři, kteří jsou právem na odvedenou práci hrdí a my s nimi.

LOGA SUPPORT.gif
P1054549.jpg
P1054551.jpg

KONTAKTUJTE NÁS

A my pro Vás vyrobíme tu pravou PRALINKU. 

+420 736 513 526

V NAŠÍ PRODEJNĚ

zakoupíte Pralinky s příběhem zabalené s láskou do originálních krabiček...

PŘÍBĚH PRALINEK

Pralinky s příběhem? To jsou pralinky, které ručně vyrábíme, plníme, zdobíme i balíme.

 

Čokoládové potěšení pro všechny mlsouny vyrábíme z poctivé čokolády obsahující 64% kakaa a vybrat si mohou z několika oblíbených náplní, jako jsou nugátový, pistáciový, karamelový nebo lísko-oříškový krém. K pralinkám jsme si přidali ještě výrobu čokolád, které zdobíme a ochutíme sušeným nebo kandovaným ovocem nebo oříšky. Naši nabídku náplní či zdobení neustále rozšiřujeme podle požadavků a přání našich zákazníků.

Všechny naše produkty balíme do atraktivních designových balíčků a krabiček. Naše klienty tak trochu rozmazlujeme a vymýšlíme pro ně neustále něco nového dle jejich specifických požadavků.

Doporučujeme naše pralinky použít jako netradiční reklamní předmět či dárek nejen proto, že jsou s příběhem, ale také proto, že jejich nákupem zákazník pomáhá dobré věci. Pokud si u nás klient objedná zboží, přizpůsobíme obal tak, aby co nejvíce ladil se záměrem, pro který jsou pralinky určeny.

Anchor 1

Vyráběný sortiment 

Nenašli jste co jste hledali? Nezoufejte a ozvěte se Nám... 

P1054495.jpg

Jedinečné...

Každá je díky ruční výrobě jedinečná. Může být naplněna pistáciovou, karamelovou, nugátovou, lísko-oříškovo a dalšími náplněmi... Ochutnejte ...

P1054523.jpg

Tak čokoládová...

S obsahem čokolády minimálně 64% už lepší být nemůže. A ještě navíc do ní umíme přidat třeba brusinky, lískové oříšky, kokos nebo lyofilizované ovoce...

P1054554.jpg

Neodolatelné...

Zkušenosti našich zákazníků jsou tou nejlepší reklamou. " Lízátka od Vás v krabičce jsou těmi nejlepšími reklamními dárky, které naše firma kdy měla." 

Anchor 2

Galerie našich výrobků 

Každý z našich výrobků lze zabalit do krabičky nebo dekorativního balení. Stane se tak skvělým dárkem pro každého milovníka sladkostí.

Pralinky s příběhem nyní i pro firmy ve větších množstvích.

bottom of page